Warszawa Agencja Reklamowa
oklejanie samochodów

agencja reklamowa

Mińsk Mazowiecki

dzięki nam Twoja reklama
zyska nową jakość

przyciemnianie szyb itp...

Blog  »  Wszystko o foliach PPF

Wszystko o foliach PPF

Folie PPF to od jakiegoś czasu prawdziwy hit w branży detalingu. Dlaczego  filie te cieszą się tak duża popularnością? Jakie są ich najważniejsze cechy i dlaczego warto zdecydować się na oklejenie właśnie nimi swojego samochodu? 
 


 

Folia PPF –  co to jest? 

Folia PPF to folia poliuretanowa, która obecnie wykazuje najwyższą ochronę dla lakieru Twojego samochodu. Jest to folia IV generacji. 

Przed czym chroni folia PPF? 

Folia poliuretanowa chroni lakier samochodu przed ocierkami, niewielkimi szkodami parkingowymi, wypiaskowaniem, czy odpryskaniem lakieru, które spowodowane jest przez uderzenie żwiru i kamyków. 

Czy są różne folie PPF? 

Oczywiście. Do wyboru są folie różnej grubości, folie tylko ochraniające, ale też folie zmieniające kolor. 

Co to znaczy, że folie PPF są hydrofobowe? 

Hydrofobowość oznacza, że folia odpycha wilgoć. 

Co znaczy, że folia PPF samoregeneruje się?

 Samoregeneracja oznacza, że rysy, które powstaną na folii zabezpieczającej lub inne szkody, znikną w kontakcie z wysoką temperaturą. Wystarczy polanie samochodu gorącą wodą, a folia przybiera swój pierwotną postać i nadal można cieszyć się nieskazitelnym wyglądem swojego auta. 

Czy samochód należy odpowiednio przygotować przed aplikacją foli? 

Tak, konieczne jest dokładne umycie samochodu, oczyszczenie oraz odtłuszczenie. Wszystko po to, aby folia mogła dokładnie przylec do lakieru. 

Czy o samochód z folią PPF należy specjalnie dbać? 

O samochód ofoliowany PPF trzeba dbać tak, jak o każdy samochód ofoliowany. Najważniejsze jest to, aby myć taki samochód w myjni ręcznej, a nie mechanicznej. Wszystkie wskazówki dotyczące dbania o samochód oklejony, znajdują się w tekście Jak dbać o samochód oklejone auto? 

Jeżeli jesteś zainteresowany oklejeniem samochodu folią PPF lub inną, zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy dostępne możliwości, oszacujemy cenę oraz pokażemy wykonane przez nas realizacje. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy! 
 

O nas

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu długoletniej już pracy w tej branży, fachowości oraz pasji, gwarantujemy wysoką skuteczność wszystkich podejmowanych przez nas działań. Oferujemy: plakaty, wizytówki, ulotki, tworzymy nowoczesne strony internetowe, oklejamy samochody, przyciemniamy szyby. Nasza Agencja Reklamowa może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Obszarem naszego działania jest głównie Warszawa oraz Mińsk Mazowiecki, realizujemy jednak również zlecenia dla klientów z całej Polski.

Napisz do nas:

Galeria Srebrna
ul. Mireckiego 13A/14, Mińsk Maz.

tel: 664 924 592

e-mail: ...
www.vizionstudio.pl

Sprawdź gdzie jesteśmy:

Znajdź nas na:

Copyright © 2012 - 2023 vizionstudio.pl
polityka prywatności