Warszawa Agencja Reklamowa
oklejanie samochodów

agencja reklamowa

Mińsk Mazowiecki

dzięki nam Twoja reklama
zyska nową jakość

przyciemnianie szyb itp...

Blog  »  Przyciemnianie szyb w samochodach służbowych

Przyciemnianie szyb w samochodach służbowych

Bardzo często z usługi przyciemniania szyb w samochodach korzystają osoby prywatne. Chcą, aby ich samochód lepiej się prezentował, był bezpieczniejszy i bardziej komfortowy. Jednak, przyciemnianie szyb w samochodach, to także oferta kierowana do właścicieli samochodów służbowych, w tym do dużych flot samochodowych. Dlaczego? Ponieważ nowoczesne metody umożliwiają łączenie estetyki i komfortu z reklamą. 

Przyciemniona tylna szyba z reklamą 

Bardzo rzadko mówi się o przyciemnianiu szyb w kontekście reklamy. A szkoda, bo jest to doskonały sposób na połączenie estetyki z funkcjonalnością, w tym przypadku z reklamowaniem swojej firmy. Niektóre firmy zajmujące się przyciemnianiem szyb oraz auto detailingiem oferują przyciemnianie szyb z grafiką. Nie od dziś wiadomo przecież, że tylna szyba jest doskonałym miejscem na umieszczenie reklamy – kierowcy, którzy stoją za nami na światłach, czy w korku, lub po prostu jadąc za nami, na pewno zwrócą na nią uwagę. Podobnie osoby, które przechodzą koło samochodu np. na parkingach, z pewnością zauważą reklamę. 

Samochód jest bardzo dobrym nośnikiem reklamy. Często jednak zapominamy o tym, że nie jest konieczne obklejanie całego samochodu – czasem wystarczy estetyczny akcent, np. na tylnej szybie. 


Przyciemnianie szyb w aucie firmowym a estetyka 

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom można łączyć przyciemnienie szyby wraz z reklamowaniem działalności. Folia, dzięki której przyciemnia się szyby sprawia, że samochód prezentuje się znacznie lepiej. To także ma wpływ na to, jak Twoją firmę będą spostrzegać klienci – estetyka ma większe znacznie, niż może ci się wydawać. 


Przyciemnianie szyb w aucie firmowym a bezpieczeństwo 

W samochodzie firmowym przewozi się często różne, ważne przedmioty i dokumenty. Czasami są to umowy lub faktury, innym razem produkty przeznaczone dla klienta, albo kosztowne narzędzia. Często nie chcemy żeby spacerowicze, przechodnie lub potencjalni złodzieje zaglądali nam do wnętrza samochodu. Przyciemnienie  szyb sprawi, że możesz być spokojny o rzeczy znajdujące się wewnątrz samochodu – owszem, samochód zawsze może stać się łupem złodziei, również to co jest w środku, ale znacznie bezpieczniejsze są samochodu, w których przedmioty znajdujące się wewnątrz, nie rzucają się w oczy. 

Innym aspektem bezpieczeństwa jest wzmocnienie szyb. Przyciemnione szyby jednocześnie stają się znacznie mocniejsze. Ma to duże znacznie, np. podczas wypadku. Szyba nie rozpada się wtedy na drobne kawałeczki, co jest znacznie bezpieczniejsze dla pasażerów. 

Jeżeli interesuje cię przyciemnianie szyb w samochodzie prywatnym lub przyciemnianie szyb z grafika w samochodzie służbowym, skontaktuj się z nami! Doradzimy, pomożemy i wykonamy zlecenie. Oczywiście przedstawimy jasny cennik i omówimy z Tobą wszystkie szczegóły! Zapraszamy do współpracy! 
 

O nas

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu długoletniej już pracy w tej branży, fachowości oraz pasji, gwarantujemy wysoką skuteczność wszystkich podejmowanych przez nas działań. Oferujemy: plakaty, wizytówki, ulotki, tworzymy nowoczesne strony internetowe, oklejamy samochody, przyciemniamy szyby. Nasza Agencja Reklamowa może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Obszarem naszego działania jest głównie Warszawa oraz Mińsk Mazowiecki, realizujemy jednak również zlecenia dla klientów z całej Polski.

Napisz do nas:

Galeria Srebrna
ul. Mireckiego 13A/14, Mińsk Maz.

tel: 664 924 592

e-mail: ...
www.vizionstudio.pl

Sprawdź gdzie jesteśmy:

Znajdź nas na:

Copyright © 2012 - 2024 vizionstudio.pl
polityka prywatności