Warszawa Agencja Reklamowa
oklejanie samochodów

agencja reklamowa

Mińsk Mazowiecki

dzięki nam Twoja reklama
zyska nową jakość

przyciemnianie szyb itp...

Blog  »  Bezinwazyjne przyciemnianie szyb – co takiego?

Bezinwazyjne przyciemnianie szyb – co takiego?

Nasza firma WrapVizion oferuje usługę bezinwazyjnego przyciemniania szyb. Nie każdy jednak wie, na czym polega bezinwazyjność tej usługi i czym różni się od innych metod, dlatego już tłumaczymy! 


Przyciemnianie szyb samochodowych metodą bezinwazyjną 

Przyciemnianie szyb w samochodach metodą bezinwazyjną wykonuje się w ten sposób, aby do zminimalizować wszelkie możliwe uszkodzenia. Decydując się na ten rodzaj usługi, masz pewność, że nie będziemy demontowali niektórych elementów w samochodzie (chyba, ze będzie to absolutnie konieczne). Dzięki temu, listwy, tapicerka czy inne elementy nie zostaną uszkodzone. Inwazyjne przyciemnianie szyb często wiąże się z demontażem niektórych części, co może prowadzić nie tylko do ich uszkodzenia, ale też poluzowania czy trzeszczenia elementów. 

Nie trać gwarancji! 

Bezinwazyjna metoda przyciemniania szyb jest szczególnie ważna dla tych osób, które posiadają nowe samochody z gwarancją. Jak wiadomo, każda większa ingerencja  może spowodować utratę gwarancji – w tym przypadku nie ma o to obawy! Twój samochód jak i jego gwarancja są bezpieczne! 

Mamy duże doświadczenie 

Wystarczy wejść na naszą galerię, aby przekonać się, jak wielu naszych klientów skorzystało już z  naszej oferty bezinwazyjnego przyciemniania szyb. Mamy doświadczenie, robimy to szybko i sprawnie. Dzięki nam możesz zyskać elegancki wygląd samochodu i znacznie większy komfort podczas jazdy. 

Zalety przyciemniania szyb 

O zaletach przyciemniania szyb w samochodzie pisaliśmy w artykule Przyciemnianie szyb w aucie – dlaczego warto? Pisaliśmy tam o walorach estetycznych, termoizolacji, prywatności, bezpieczeństwie. Ale to nie wszystko. Dobrej jakości folia zaciemniająca chroni wyposażenie samochodu przez wyblaknięciem, a tapicerka samochodowa nie wygina się pod wpływem wysokich temperatur. Bardzo ważną zaletą montażu folii na szyby samochodowe jest również  utrudnienie zadania włamywaczom. Rozbicie szyby i dostanie się do samochodu, w którym zamontowana została filia przyciemniająca, jest o wiele trudniejsze! 

O nas

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu długoletniej już pracy w tej branży, fachowości oraz pasji, gwarantujemy wysoką skuteczność wszystkich podejmowanych przez nas działań. Oferujemy: plakaty, wizytówki, ulotki, tworzymy nowoczesne strony internetowe, oklejamy samochody, przyciemniamy szyby. Nasza Agencja Reklamowa może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Obszarem naszego działania jest głównie Warszawa oraz Mińsk Mazowiecki, realizujemy jednak również zlecenia dla klientów z całej Polski.

Napisz do nas:

Galeria Srebrna
ul. Mireckiego 13A/14, Mińsk Maz.

tel: 664 924 592

e-mail: ...
www.vizionstudio.pl

Sprawdź gdzie jesteśmy:

Znajdź nas na:

Copyright © 2012 - 2024 vizionstudio.pl
polityka prywatności