Warszawa Agencja Reklamowa
oklejanie samochodów

agencja reklamowa

Mińsk Mazowiecki

dzięki nam Twoja reklama
zyska nową jakość

przyciemnianie szyb itp...

Blog  »  Folie PPF – najskuteczniejsza ochrona lakieru

Folie PPF – najskuteczniejsza ochrona lakieru

Zależy Ci na maksymalnej ochronie lakieru twojego samochodu? Chcesz, aby samochód przez długi czas prezentował się naprawdę dobrze? Zapewne słyszałeś o foliach ochronnych na samochód – w innym przypadku nie trafiłbyś na naszą stronę. Oferujemy bardzo szeroki wybór folii ochronnych, jednak tą, która zasługuje na szczególną uwagę jest folia PPF. Dlaczego? Już spieszymy z wyjaśnieniem 

 

PPF – najnowsza folia ochronna 

PPF to innowacyjna poliuretanowa folia ochronna IV generacji. Obecnie nie ma na rynku folii, która lepiej spełniałaby swoje zadanie. Jej najważniejszymi cechami jest bardzo wysoka wytrzymałość mechaniczna oraz nadzwyczajne właściwości samoregenerujących. Dzięki temu lakier samochodu jest naprawdę dobrze zabezpieczony. 


PPF – przełom w detalingu 

Do tej pory oferowaliśmy wysokiej klasy folie ochronne, które były dostępne na rynku. Jednak, odkąd pojawiła się folia PPF jakość ochrony uległa znacznej poprawie. Folie PPF bardzo dokładnie przylegają do powierzchni, tworząc wyjątkowo trwałą powłokę zabezpieczającą. Nie bez znaczenia jest również fakt, że folia PPF jest hydrofobowa. Jeżeli zatem chcesz, aby Twój samochód był zabezpieczony przed odpryskaniem lakieru spowodowanym kamieniami i żwirem, jeżeli chcesz ustrzec swój lakier przed śladami po owadach, ocierkami czy szkodami spowodowanymi przez piasek, skontaktuj się z nami. Chętnie wycenimy foliowanie ochronne Twojego samochodu innowacyjną folią PPF. 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o folii PPF, zachęcamy do zapoznania się z artykułem Wszystko o foliach PPF 
 

O nas

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu długoletniej już pracy w tej branży, fachowości oraz pasji, gwarantujemy wysoką skuteczność wszystkich podejmowanych przez nas działań. Oferujemy: plakaty, wizytówki, ulotki, tworzymy nowoczesne strony internetowe, oklejamy samochody, przyciemniamy szyby. Nasza Agencja Reklamowa może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Obszarem naszego działania jest głównie Warszawa oraz Mińsk Mazowiecki, realizujemy jednak również zlecenia dla klientów z całej Polski.

Napisz do nas:

Galeria Srebrna
ul. Mireckiego 13A/14, Mińsk Maz.

tel: 664 924 592

e-mail: ...
www.vizionstudio.pl

Sprawdź gdzie jesteśmy:

Znajdź nas na:

Copyright © 2012 - 2024 vizionstudio.pl
polityka prywatności