Warszawa Agencja Reklamowa
oklejanie samochodów

agencja reklamowa

Mińsk Mazowiecki

dzięki nam Twoja reklama
zyska nową jakość

przyciemnianie szyb itp...

Blog  »  Używane auto jak nowe – jak to zrobić?

Używane auto jak nowe – jak to zrobić?

Szukasz samochodu. Znalazłeś taki, który prawi Ci pasuje. Przebieg się zgadza, marka, silnik,  sprzedający jest niedaleko, środek zadbany. Nie pasuje Ci jednak lakier. Czy warto rezygnować z takiego samochodu? A może wystarczy zainwestować niewiele żeby samochód spełniał 100% Twoich oczekiwań? Tak to możliwe. Co trzeba zrobić? Znaleźć firmę, która zajmuje się auto detailingiem. Dzięki usługom oferowanym przez takie firmy, możesz cieszyć się estetycznym wyglądem samochodu używanego, a wszystko to w dobrej cenie, nie zmieniając lakieru samochodu. 


Zatrzymać czas używanego auta 

Co możemy zrobić dla lepszego wyglądu używanego auta? Jeżeli chodzi o zewnętrzny wygląd samochodu, można zdecydować się m.in. na zmianę jego koloru z wykorzystaniem folii lub na jego zabezpieczenie folią ochronną.  Jeżeli kolor Ci się podoba, ale chcesz nieco zatrzymać czas, folia ochronna będzie doskonałym rozwiązaniem. Z kolei, jeżeli kolor samochodu w ogóle Ci się nie podoba, albo Ci się znudził, wtedy można skorzystać z foli kolorowych. 


Zmiana koloru auta 

Nasza firma wykonuje ciekawe grafiki na samochodach prywatnych i służbowych, oklejamy samochody zmieniając ich kolor. Interesuje Cię matowy efekt, połysk a może chrom? Bez względu na to, czego potrzebujesz, zrobimy to dla Ciebie, wykorzystując najlepsze technologie, a także sprawdzone rozwiązania i najwyższej jakości materiały pochodzące od najlepszych producentów. Oklejając samochód taką folią, zapewniasz mu dodatkową ochronę. W naszych realizacjach znajdziesz mnóstwo samochodów, które już okleiliśmy – możesz wybrać coś podobnego lub możesz powiedzieć nam, czego oczekujesz. Chętnie spełnimy Twoje oczekiwania! 


Ochrona samochodu 

Jeżeli chcesz, aby kolor został niezmieniony, ale zależy Ci na poprawie wyglądu samochodu oraz na jego ochronie, zapraszamy do skorzystania z folii ochronnych. Zabezpieczają lakier samochodu przed niektórymi czynnikami mechanicznymi oraz atmosferycznymi. Folie są bezbarwne, posiadają różną przezroczystość, grubość oraz wytrzymałość. Najlepsze folie skutecznie chronią lakier samochodu przez kamieniami, gałęziami, drobnymi rysami. I chociaż nie zmieniają one koloru samochodu, to jednak wygląda on bardziej „świeżo”. 


Inne usługi auto detailingu 

Firmy zajmujące się profesjonalnie usługami auto detailingu oferują bardzo bogatą ofertę. My współpracujemy z profesjonalistami, którzy mogą zająć się Twoim samochodem w sposób kompleksowy. Z pewnością będzie kosztowało Cię to mniej niż zmiana koloru lakieru! Chcesz zadbać o swój samochód? Daj znam znać, chętnie Ci pomożemy! Oklejamy samochodu małe i duże, samochody osób prywatnych oraz samochody flotowe. Oklejamy łodzie, motocykle, quady, autobusy i inne pojazdy. Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą! 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu mailowego, telefonicznego lub bezpośrednio pod adresem firmy. 
 

O nas

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu długoletniej już pracy w tej branży, fachowości oraz pasji, gwarantujemy wysoką skuteczność wszystkich podejmowanych przez nas działań. Oferujemy: plakaty, wizytówki, ulotki, tworzymy nowoczesne strony internetowe, oklejamy samochody, przyciemniamy szyby. Nasza Agencja Reklamowa może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Obszarem naszego działania jest głównie Warszawa oraz Mińsk Mazowiecki, realizujemy jednak również zlecenia dla klientów z całej Polski.

Napisz do nas:

Galeria Srebrna
ul. Mireckiego 13A/14, Mińsk Maz.

tel: 664 924 592

e-mail: ...
www.vizionstudio.pl

Sprawdź gdzie jesteśmy:

Znajdź nas na:

Copyright © 2012 - 2024 vizionstudio.pl
polityka prywatności