Warszawa Agencja Reklamowa
oklejanie samochodów

agencja reklamowa

Mińsk Mazowiecki

dzięki nam Twoja reklama
zyska nową jakość

przyciemnianie szyb itp...

Blog  »  Rodzaje folii – PPF, Wylewana, Polimerowa - porównanie

Rodzaje folii – PPF, Wylewana, Polimerowa - porównanie

Folie do oklejania pojazdów są dzisiaj niezwykle popularne. Na rynku jest wiele firm, które zajmują się produkcją folii do różnych samochodów osobowych, ciężarowych, ale też dostawczych. Folie nie tylko nadają nowy wygląd, ale również sprawiają, że samochody wyglądają oryginalnie i są zabezpieczone przez niektórymi uszkodzeniami mechanicznymi. Oklejony samochód jest znacznie atrakcyjniejszy dla potencjalnych nabywców. A jaka folia jest najlepsza? W tym względzie warto zaufać sprawdzonej firmie, która używa folii wysokiej jakości. Poproś wykonawców, aby pokazali, jak prezentują się samochody oklejone konkretną folią.

 

Każda firma zajmująca się oklejaniem samochodów oraz detailingiem posiada bazę własnych dostawców folii i korzysta z takich, które są w ich firmie sprawdzone, na których najlepiej się pracuje. Warto jednak mieć na uwadze, że najtańsze folie niestety bardzo często nie spełniają swoich zadań, dlatego wiele firm, które wykonują swoja prace rzetelnie, oferują folie od dobrych producentów. 

Najpopularniejsze folie do oklejania – zestawienie  

Nie będziemy w tym artykule przedstawiać firm, które zajmują się produkcją folii, bo tak jak wspomnieliśmy, każda Agencja i Firma zajmująca się oklejaniem, ma swoich faworytów. Przedstawimy jednak trzy rodzaje folii, które uchodzą za najpopularniejsze i trochę o nich opowiemy. 

Po pierwsze, folie PPF.  

To folie ochronne o bardzo wysokim stopniu ochrony. Zabezpieczają one lakier samochodu i wykazują duża odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Folie PPF zabezpieczą samochód przed odchodami ptaków, przez najróżniejszymi zarysowaniami od kamieni, żwiru, a nawet porysowaniem kluczami. Jej struktura ułatwia spływanie wody, dzięki czemu wilgoć nie zalega. Można używać jej do zabezpieczania najbardziej wrażliwych miejsc, a wiec progów zarówno wewnętrznych jak i progów załadunkowych bagażnika. Sprawdza się do oklejenia klamek i lusterek. Jeżeli zależy Ci na tym, aby folia bardzo dokładnie przylegała, uszczelniała przy krawędziach, jeżeli chcesz zapewnić maksymalną ochronę  przed świrem, solą, olejami, i innymi uszkodzeniami także mechanicznymi, jeżeli zależy Ci na idealnej gładkości, trwałości i elastyczności, to z pewnością będzie to idealna folia na Twój samochód. 
 

Po drugie, folie monomeryczne.

Jest to jedna z najtańszych rodzajów folii na rynku. Niestety, nie nadaje się ona do oklejania skomplikowanych kształtów. Można używać jej do oklejania prostych i płaskich powierzchni. Nadają się do oklejania samochodów dostawczych i ciężarowych. Nie są to folie, które można stosować przez długi czas, najczęściej trzeba je wymieniać już po kilku latach. 
 

Po trzecie, folie wylewane.

Folie tego typu określane sa jako najlepsze folie służące do oklejania samochodów. Nakłada się je specjalnym aplikatorem, dzięki czemu można stosować ją nawet do bardzo skomplikowanych powierzchni. Żywotność tej folii jest dłuższa od innych. 
 

Po czwarte, polimerowa.

Jest to folia nieco lepszej jakości i trwałości niż folia monomeryczna. Jej trwałość szacuje się na około 5 – 7 lat, przy czym ważna jest jej dokładna aplikacja. Niektórzy twierdzą, że samochód oklejony tą folią nie będzie wyglądał dobrze już po 2 latach użytkowania.  Jest to folia bardziej elastyczna niż monomeryczna. Warto przy aplikacji tej folii używać kleju najwyższej jakości, ponieważ przy zastosowaniu kleju z niższej półki, mogą być problemy z ściąganie folii. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami. Odpowiemy na każde z państwa Pytań i wspólnie wybierzemy najlepszą opcję i najlepszą dla Państwa potrzeb folię. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem zarówno droga telefoniczna, mailową, jak i osobiście.
 

O nas

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu długoletniej już pracy w tej branży, fachowości oraz pasji, gwarantujemy wysoką skuteczność wszystkich podejmowanych przez nas działań. Oferujemy: plakaty, wizytówki, ulotki, tworzymy nowoczesne strony internetowe, oklejamy samochody, przyciemniamy szyby. Nasza Agencja Reklamowa może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Obszarem naszego działania jest głównie Warszawa oraz Mińsk Mazowiecki, realizujemy jednak również zlecenia dla klientów z całej Polski.

Napisz do nas:

Galeria Srebrna
ul. Mireckiego 13A/14, Mińsk Maz.

tel: 664 924 592

e-mail: ...
www.vizionstudio.pl

Sprawdź gdzie jesteśmy:

Znajdź nas na:

Copyright © 2012 - 2024 vizionstudio.pl
polityka prywatności