Warszawa Agencja Reklamowa
oklejanie samochodów

agencja reklamowa

Mińsk Mazowiecki

dzięki nam Twoja reklama
zyska nową jakość

przyciemnianie szyb itp...

zmiana koloru samochodu

Zmiana KOLORU AUTA

Oklejanie samochodów!

Folia chroni przed: zarysowaniami, kamykami, owadami, solą drogową, itp.
Ochrona i przedłużenie żywotności lakieru
Folie - zamiast lakierowania

zmiana koloru samochodu

GRAFIKA REKLAMOWA

Reklama - NOWY wygląd auta!

Doskonały MOBILNY nośnik reklamy Ochrona i przedłużenie żywotności lakieru Folia nie ingeruje w powierzchnię lakieru, jest łatwa w demontażu

zmiana koloru samochodu

PRZYCIEMNIANIE SZYB

BEZINWAZYJNE - sprawdź!

Ochrona przed szkodliwymi promieniami UV! Wolniejsze nagrzewanie się wnętrza auta Dłuższe utrzymywanie ciepła wewnątrz auta Większa prywatność

wybór kolorów

OGROMNY WYBÓR KOLORÓW

Folie: Matowe, Błyszczące, Metaliczne I Perłowe Oraz Folie Strukturalne Typu Carbon

wybór kolorów

POWŁOKA LAKIERNICZA TWOJEGO AUTA

DŁUGO POZOSTANIE W STANIE NIENARUSZONYM

Co wybrać?

Jeśli poszukujesz rozwiązania na ochronę samochodu (szczególnie nowego, bądź używanego uprzednio poddanego procesowi renowacji lakieru) to proponujemy aplikuje folią ochronną bezbarwną bądź ochronną bezbarwną matową, która po nałożeniu z metalicznego lakieru tworzy piękną satynę. Jeżeli natomiast szukasz walorów estetycznych, chcesz się wyróżniać, bądź marzy wam się piękny oryginalny samochód, to proponujemy folię do zmiany koloru auta.

 

Projekt Graficzny

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, wieloletniej obecności na rynku oraz znajomości branży reklamowej, pomożemy Państwu w stworzeniu reklamy na najwyższym poziomie. Tworzone przez nas przekazy są sugestywne i czytelne dla odbiorcy, a równocześnie są oryginalne i niepowtarzalne.

co wybrać

Estetyka

Zaletą folii jest możliwość tworzenia wyjątkowego, indywidualnego i niepowtarzalnego wyglądu naszego auta. Zmiana koloru, plus dodatki dodają uroku każdemu samochodowi i stworzą jego oryginalność.

Ochrona

Drobne zarysowania wynikające z codziennej eksploatacji tworzą się na foli. Oryginalna powłoka lakieru jest w nienaruszonym stanie, dzięki czemu wartość samochodu przy sprzedaży znacząco rośnie.

Praktyka

Możliwość powrotu do pierwotnego koloru dzięki łatwemu procesowi demontażu folii. Umożliwia to praktycznie nieskończone możliwości w ponownych zmianach koloru auta, bez konieczności lakierowania.

Niewidoczna dla oka

Folia ochronna ma chronić i robi to najlepiej. Ok. 170 mikronów tworzy najlepszy pancerz na samochodzie, który chroni lakier od nawet najcięższych zarysowań oraz odprysków od kamieni.

zostań naszym klientem

skorzystaj z formularza aby otrzymać szybką wycenę, zadzwoń lub umów się na spotkanie


ZAMÓW WYCENĘ

 

Adres biura:

Galeria Srebrna
ul. Mireckiego 13A,lok.14
Mińsk Mazowiecki

Kontakt z biurem:

664 924 592
e-mail: ...
www.vizionstudio.pl

Pracujemy od:

poniedziałku do piątku:
9:00 - 17:00
sobota: nieczynne

O nas

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu długoletniej już pracy w tej branży, fachowości oraz pasji, gwarantujemy wysoką skuteczność wszystkich podejmowanych przez nas działań. Oferujemy: plakaty, wizytówki, ulotki, tworzymy nowoczesne strony internetowe, oklejamy samochody, przyciemniamy szyby. Nasza Agencja Reklamowa może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Obszarem naszego działania jest głównie Warszawa oraz Mińsk Mazowiecki, realizujemy jednak również zlecenia dla klientów z całej Polski.

Napisz do nas:

Galeria Srebrna
ul. Mireckiego 13A/14, Mińsk Maz.

tel: 664 924 592

e-mail: ...
www.vizionstudio.pl

Sprawdź gdzie jesteśmy:

Znajdź nas na:

Copyright © 2012 - 2019 vizionstudio.pl
polityka prywatności