Warszawa Agencja Reklamowa
oklejanie samochodów

agencja reklamowa

Mińsk Mazowiecki

dzięki nam Twoja reklama
zyska nową jakość

przyciemnianie szyb itp...

Blog  »  Oklejanie łodzi – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych

Oklejanie łodzi – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych


Najczęściej mówi się o oklejaniu samochodów folią ochronną, albo pojazdów firmowych w celach reklamowych – jednak możliwości wykorzystania profesjonalnej folii jest naprawdę wiele, a my chętnie podejmujemy się każdego działania – nawet najtrudniejszego! Nasi Klienci mogą na nas liczyć nawet wtedy, gdy zlecenie jest nietypowe. Chociaż, czy oklejanie łodzi to zlecenie nietypowe? To zależy jak na to spojrzeć. Jest to zlecenie nietypowe, ponieważ nie każda firma podejmie się tego zlecenia. Trzeba bowiem dysponować odpowiednimi materiałami oraz doświadczeniem, aby wykonać taką usługę. 
 

Nie ma łodzi bez imienia 

Każda łódź jakoś się nazywa. Jest to popularny zwyczaj wszystkich żeglarzy – nie ważne, czy łódka jest mała, czy jest do duży jacht, czy może żaglówka. Imię to jednak nie wszystko. coraz większa liczba właścicieli jachtów i łodzi chce, aby ich łódka wyróżniała się na tle setek innych. Jak to zrobić? Sposób jest bardzo prosty – łódź można okleić i dzięki temu zyskać niebanalny jej wygląd! 
 

Bądź oryginalny 

Chcesz, aby twoja łódź była oryginalna? Na łodzi możesz zamieścić dowolna grafikę – może to być abstrakcyjny wzór, zdjęcie, imię (często łódź nosi imię kogoś bliskiego lub jest połączeniem imion najbliższych). Jednak to nie wszystko. Na łodzi może znaleźć się też grafika reklamująca. Reklama może dotyczyć produkty, usługi lub firmy. Bardzo często spotykamy się z mobilnym rodzajem reklamy (reklamy na środkach transportu). Taka reklama może również pojawić się na łodzi. Wynajmując ją lub używając w znanych kurortach w wakacje, kiedy ruch jest tam największy można zwrócić na siebie uwagę! 
 

Kiedy zainwestować w oklejenie łodzi? 

•    Kiedy chcesz odmienić jej wygląd – stary wygląd łodzi się znudził, chciałbyś ją odnowić i zadziwić jej wyglądem. 
•    Kiedy chcesz zadbać o jej bezpieczeństwo – folia, którą stosujemy może wpłynąć na jej ochronę, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się nią bardzo, bardzo długo. 
•    Kiedy chcesz ją nazwać – i chciałbyś do tego celu użyć profesjonalnych narzędzi. 
•    Kiedy chcesz zareklamować markę/firmę. 

Bez względu na to, w jakim celu chcesz zmienić wygląd swojej łodzi, służymy pomocą. Oklejanie łodzi, podobnie jak oklejanie samochodów, oklejanie motocykli, autobusów, składów pociągów, to nasza specjalność. Używamy najlepszych folii o bardzo wysokiej wytrzymałości. Zachęcamy do kontaktu! 
 

O nas

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu długoletniej już pracy w tej branży, fachowości oraz pasji, gwarantujemy wysoką skuteczność wszystkich podejmowanych przez nas działań. Oferujemy: plakaty, wizytówki, ulotki, tworzymy nowoczesne strony internetowe, oklejamy samochody, przyciemniamy szyby. Nasza Agencja Reklamowa może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Obszarem naszego działania jest głównie Warszawa oraz Mińsk Mazowiecki, realizujemy jednak również zlecenia dla klientów z całej Polski.

Napisz do nas:

Galeria Srebrna
ul. Mireckiego 13A/14, Mińsk Maz.

tel: 664 924 592

e-mail: ...
www.vizionstudio.pl

Sprawdź gdzie jesteśmy:

Znajdź nas na:

Copyright © 2012 - 2024 vizionstudio.pl
polityka prywatności