Warszawa Agencja Reklamowa
oklejanie samochodów

agencja reklamowa

Mińsk Mazowiecki

dzięki nam Twoja reklama
zyska nową jakość

przyciemnianie szyb itp...

Blog  »  Oklejamy samochody – co wpływa na cenę?

Oklejamy samochody – co wpływa na cenę?

Bardzo często dostajemy pytania dotyczące oklejania samochodów, a dokładnie kosztów, jakie właściciel samochodu będzie musiał ponieść. Doskonale rozumiemy chęć poznania kosztów – to jedna z podstawowych informacji, które decydują o tym, czy zdecydujemy się na zlecenie usługi, czy nie. Jednak, nie zawsze możemy od razu dokonać wyceny, tym bardziej telefonicznie. Możemy powiedzieć w przybliżeniu, ile może kosztować oklejanie samochodu. A od czego zależy cena? Postaramy się przedstawić to Państwu poniżej, w kilku jasnych punktach. 

Po pierwsze, wielkość samochodu.

Jest to jak najbardziej zrozumiałe i oczywiste. Jest znaczna różnica pomiędzy małym osobowym samochodem, a samochodem typu kombi lub jeszcze większym. Im więcej folii i więcej pracy, tym oczywiście wyższa cena. 

Niestandardowy samochód i kształty – niektóre samochody są bardziej wymagające od innych pod względem oklejania. Mowa tu np. o samochodach sportowych, które posiadają wiele detali. Oklejanie takich samochodów jest trudniejsze, wymaga więcej czasu i dużo precyzji. Oczywiście przełoży się to na cenę. 
 

Rodzaj folii

do wyboru są folie tańsze i folie droższe, kolorowe i przezroczyste i z efektami. Charakteryzują się nie tylko różną jakością, ale też wytrzymałością i tym, w jaki sposób będziesz musiał później dbać o swój samochód. 

Dopiero po poznaniu tych wszystkich wytycznych, możemy podać dokładną cenę. W innym przypadku, możemy tylko bardzo ogólnie powiedzieć jaka może być cena – w widełkach. Dlatego zachęcamy, aby każdy kto kontaktuje się z nami, powiedział nam jak najwięcej o swoim samochodzie lub innym pojeździe, na który ma zostać nałożona folia. Wtedy będzie nam znacznie łatwiej wykonać szybką wycenę dla Państwa. 


Cena a usługi dodatkowe 

Niektórzy klienci, oprócz oklejania samochodu folią chcą także zadbać o swój samochód w sposób szczególny. Nic w tym dziwnego. Oklejanie samochodu to doskonała okazja do tego, aby poddać samochód dokładnemu detailingowi. Na czym on polega? Do wyboru nasi klienci mają szeroką gamę usług. Renowacja skór, usuwanie wgnieceń, naprawy blacharskie, przyciemnianie szyb, wymiana szyb, proste naprawy, zmiana koloru samochodu, dokładne sprzątanie, czyszczenie, mycie i odtłuszczanie szyb i wiele, wiele więcej. 

Większość Agencji Reklamowych i firm zajmujących się oklejaniem samochodu nie oferuje tak szerokiej usługi. Jednak my podjęliśmy współpracę z firmą zajmującą się detailingiem. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu bardzo szeroką gamę usług. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobiście w siedzibie naszej firmy. 

O nas

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu długoletniej już pracy w tej branży, fachowości oraz pasji, gwarantujemy wysoką skuteczność wszystkich podejmowanych przez nas działań. Oferujemy: plakaty, wizytówki, ulotki, tworzymy nowoczesne strony internetowe, oklejamy samochody, przyciemniamy szyby. Nasza Agencja Reklamowa może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Obszarem naszego działania jest głównie Warszawa oraz Mińsk Mazowiecki, realizujemy jednak również zlecenia dla klientów z całej Polski.

Napisz do nas:

Galeria Srebrna
ul. Mireckiego 13A/14, Mińsk Maz.

tel: 664 924 592

e-mail: ...
www.vizionstudio.pl

Sprawdź gdzie jesteśmy:

Znajdź nas na:

Copyright © 2012 - 2024 vizionstudio.pl
polityka prywatności