Warszawa Agencja Reklamowa
oklejanie samochodów

agencja reklamowa

Mińsk Mazowiecki

dzięki nam Twoja reklama
zyska nową jakość

przyciemnianie szyb itp...

Blog  »  Odmienimy Twój samochód – oklejanie i auto detailing

Odmienimy Twój samochód – oklejanie i auto detailing
Samochód – większość z nas nie wyobraża sobie bez niego życia. Wiele osób pamięta jeszcze czasy, kiedy kupno samochodu oznaczało prawdziwy luksus. Później zetknęliśmy się z prawdziwym „bumem” na zakup samochodów używanych, sprowadzanych z zagranicy. Obecnie coraz więcej ludzi docenia zakup samochodów nowych, kupionych w salonie, lub samochodów z małym przebiegiem. Dbanie o swój samochód staje się normą i wcale nie wystarcza nam już wyłącznie regularne mycie. Dlatego też powstał auto detailing oraz inne usługi, takie jak oklejanie samochodów. Wszystko po to, aby nasze auta prezentowały się naprawdę dobrze. 


Jak dbasz, tak masz 

Jak dbasz, tak masz – mówi jedno z przysłów i jest w tym sporo racji. Jeżeli chcemy, aby nasz samochód dobrze się prezentował, ale też aby dobrze nam służył, a jazda nim była bezpieczna, nie wystarczą cykliczne przeglądy i regularne mycie. Warto dbać o karoserie, lakier, szyby. Dzięki temu komfort jazdy będzie lepszy, nasza satysfakcja większa, samochód bezpieczniejszy, a w przypadku jego sprzedaży, z pewnością będziemy mogli wziąć za niego więcej niż za taki sam samochód, o który właściciel nie dbał. Ale przejdźmy do rzeczy. Co warto zrobić dla swojego samochodu? 
 

Czym jest auto detailing? 

Auto detailing to zbiór najróżniejszych usług, dzięki którym samochód może prezentować się naprawdę znakomicie. W usługach tego typu znajdziemy renowację samochodu, pielęgnację karoserii oraz jej konserwację, pielęgnację tapicerki, czyszczenie felg, a także czyszczenie wnętrza samochodu. Wielu klientów wybiera przede wszystkim woskowanie samochodu, nakładanie warstwy dodatkowej, która ochrania lakier samochodu. Dzięki tym wszystkim zabiegom, samochód może prezentować się zupełnie jak nowy zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz. 

Oklejanie samochodu 

Oklejanie aut również zaliczamy do auto detailingu. Dzięki niemu można zachować nienaganny wygląd lakieru oraz doskonale zabezpieczyć nasz samochód przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi (artykuł o tym, dlaczego warto oklejać samochód, znajdziesz TUTAJ). W auto detailingu bardzo popularne jest również przyciemnianie szyb, które nie tylko sprawia, ze samochód znacznie lepiej się prezentuje, ale również zwiększa komfort jazdy. 


Dla naszych klientów wszystko! 

Nasi klienci mogą liczyć na bardzo szeroki zakres usług auto detailingu. Wszystko dlatego, że łączymy nasze siły z firmami, które zajmują się profesjonalnie tym zadaniem. My niezmiennie wykonujemy przyciemnianie szyb oraz nakładanie folii ochronnej na samochód. 

Uwaga! Wszystkie wykonywane zabiegi w ramach szeroko pojętego auto detailingu, nie ingerują w mechanikę samochodu! 
 

O nas

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu długoletniej już pracy w tej branży, fachowości oraz pasji, gwarantujemy wysoką skuteczność wszystkich podejmowanych przez nas działań. Oferujemy: plakaty, wizytówki, ulotki, tworzymy nowoczesne strony internetowe, oklejamy samochody, przyciemniamy szyby. Nasza Agencja Reklamowa może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Obszarem naszego działania jest głównie Warszawa oraz Mińsk Mazowiecki, realizujemy jednak również zlecenia dla klientów z całej Polski.

Napisz do nas:

Galeria Srebrna
ul. Mireckiego 13A/14, Mińsk Maz.

tel: 664 924 592

e-mail: ...
www.vizionstudio.pl

Sprawdź gdzie jesteśmy:

Znajdź nas na:

Copyright © 2012 - 2024 vizionstudio.pl
polityka prywatności