Warszawa Agencja Reklamowa
oklejanie samochodów

agencja reklamowa

Mińsk Mazowiecki

dzięki nam Twoja reklama
zyska nową jakość

przyciemnianie szyb itp...

Blog  »  Nowy rok? Nowy wygląd auta!

Nowy rok? Nowy wygląd auta!

Zmiana koloru samochodu w nowym roku? To prostsze niż myślisz! Wystarczy zgłosić się do nas, a my chętnie odmienimy Twój samochód! Oferujemy zarówno oklejenie samochodu folią, która zmieni jego kolor, jak i folią ochronną, która polecana jest do aplikowania na samochody nowe lub świeżo po renowacji lakieru. 

Zmiany w nowym roku 

Często wchodząc w nowy rok mamy ochotę coś mienić. Nie zawsze mamy możliwości na to, aby zmienić samochód, ale można go w szybki i łatwy sposób odmienić. Wystarczy się do nas zgłosić, a my nałożymy na samochód wybrana przez Ciebie folię. W Vizion Studio zajmujemy się m.in. oklejaniem samochodów dla ich ochrony bądź zmiany ich wyglądu. Cieszymy się dużym zaufaniem, a nasi Klienci są zadowoleni z naszych usług! 

Nowa jakość

Folia pozwala na stworzenie nowej jakości. Wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd samochodu, który zachwyci innych kierowców? To oczywiście możliwe! Bez względu, czy wykorzystamy folię zmieniającą kolor, folię bezbarwną, czy folię matową, która sprawi, że kolor samochodu nabierze efektu satyny – samochód zostanie odmieniony oraz zabezpieczony. 

Ochrona samochodu 

Folia zabezpiecza samochód przed porysowaniem. Sprawia ona, że lakier pod folią jest w nienaruszonym stanie. Dzięki temu sprzedaż samochodu będzie łatwiejsza, a jego wartość nie spadanie dużo. Dodatkowo, folia ochronna jest zupełnie niewidoczna. Ma 170 mikronów i świetnie spełnia swoje zadanie! 

Możliwość szybkiej zmiany 

Kolor folii samochodowej Ci się znudził? Jej demontaż jest bardzo prosty! Dzięki naszym foliom, można dowolnie zmieniać kolor samochodu, bez konieczności zmiany lakieru. 

Zajmujemy się również oklejaniem samochodów służbowych. Wykonamy nie tylko oklejenie samochodu, ale możemy przygotować również projekt od A do Z! 

Jeżeli zatem chcesz zmienić wygląd swojego samochodu w nowym roku, lub zadbać o jego lakier, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! W razie jakichkolwiek pytań, chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy do dyspozycji  (kontakt) – można do nas zadzwonić, napisać lub umówić się na spotkaniu w naszym biurze w Mińsku Mazowieckim. 
 

O nas

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu długoletniej już pracy w tej branży, fachowości oraz pasji, gwarantujemy wysoką skuteczność wszystkich podejmowanych przez nas działań. Oferujemy: plakaty, wizytówki, ulotki, tworzymy nowoczesne strony internetowe, oklejamy samochody, przyciemniamy szyby. Nasza Agencja Reklamowa może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Obszarem naszego działania jest głównie Warszawa oraz Mińsk Mazowiecki, realizujemy jednak również zlecenia dla klientów z całej Polski.

Napisz do nas:

Galeria Srebrna
ul. Mireckiego 13A/14, Mińsk Maz.

tel: 664 924 592

e-mail: ...
www.vizionstudio.pl

Sprawdź gdzie jesteśmy:

Znajdź nas na:

Copyright © 2012 - 2024 vizionstudio.pl
polityka prywatności