Warszawa Agencja Reklamowa
oklejanie samochodów

agencja reklamowa

Mińsk Mazowiecki

dzięki nam Twoja reklama
zyska nową jakość

przyciemnianie szyb itp...

Blog  »  Mity i fakty o foliach samochodowych

Mity i fakty o foliach samochodowych

Podczas rozmów z naszymi klientami zainteresowanymi oklejeniem samochodu, bardzo często spotykamy się z wieloma pytaniami – to zrozumiałe! Każdy właściciel samochodu chce mieć pewność, że oklejanie go będzie bezpieczne. Niestety, panuje wiele mitów na temat folii samochodowych i przyciemniania szyb, z którymi zdecydowaliśmy się zmierzyć w tym artykule. Przedstawiamy Państwu najbardziej powszechne mity, ale też fakty o oklejaniu samochodów. Mamy nadzieje, że informacje te pomogą w podjęciu decyzji. Zapraszamy!

Mit pierwszy: oklejenie samochodu niszczy lakier

Jednym z najczęściej powtarzających się mitów na temat oklejania samochodów jest ten dotyczący zniszczeń lakieru samochodu. Oczywiście nie jest to prawdą! Folia zabezpiecza dodatkowo fabryczny lakier, chroniąc go. Dzięki folii lakier dłużej zachowuje swój pierwotny wygląd, nie jest narażony na płowienie czy drobne zarysowania. Kiedy folia zostanie ściągnięta, lakier będzie wyglądał jak nowy!
 

Mit drugi: usunięcie folii jest niemożliwe

Oczywiście usuniecie folii samochodowej jest możliwe w każdej chwili. Usuwanie folii powinno zostać wykonane przez fachowca, ponieważ wymaga posiadania pewnej wiedzy, umiejętności oraz narzędzi. Podgrzanie folii znacznie ułatwia jej ściągnięcie. Resztki folii można usunąć przy pomocy specjalnej benzyny. Oczywiście, problemy ze ściągnięciem folii mogą wystąpić w dwóch sytuacjach: po pierwsze, kiedy lakier samochodu przed nakładaniem folii był w bardzo złym stanie, po drugie, kiedy firma zakładająca folie korzysta z materiałów najniższej jakości.

Uwaga! Inwestujemy wyłącznie w materiały najwyższej jakości, zaawansowane pod względem technologicznym. Dzięki temu, zarówno my, jak i nasi klienci, mamy pewność, że oferujemy usługi na najwyższym poziomie, gwarantujące zadowolenie!
 

Mit trzeci: za przyciemnione szyby w samochodzie można dostać mandat

Jeżeli chodzi o przyciemnianie szyb w samochodzie, to można to robić bez strachu, że policja da nam mandat. Należy jednak pamiętać o przepisach prawa, które mówią o tym, że przednie boczne szyby mogą być przyciemnione wyłącznie do 30%. Zatem, szyba musi przepuszczać 70% światła. Szyby, które znajdują się za słupkiem B, można przyciemniać dowolnie.
 

Fakt pierwszy: podczas nakładania folii można zarysować lakier

Niestety, zarysowania lakieru samochodu podczas nakładania farby są możliwe, jednak zdarza się to wyłącznie wtedy, gdy nakładana jest ona przez osoby niedoświadczone, nie mające odpowiedniej wprawy. Docinanie folii oraz usuwanie pojawiających się pęcherzyków powietrza to najczęstsze momenty, kiedy może dojść do zarysowania lakieru. Dlatego tak ważne jest, aby zawsze decydować się na założenie folii w sprawdzonych  firmach!
 

Fakt drugi: folia może zmieniać kolor z upływem czasu

Jest to temat dość kontrowersyjny. Dlaczego? Ponieważ zmiana koloru jest oczywiście możliwa, ale zdarza się bardzo rzadko. Wykorzystywane dziś folie są bardzo odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, co oznacza, że nawet po wielu latach użytkowania, folia wygląda nadal tak samo. Jednak, folia foli nie równa – warto o tym pamiętać. Najczęściej delikatne zmiany zauważyć można przy bardzo dużej ekspozycji na światło – w naszym klimacie zdarza się to bardzo rzadko!
 

Fakt trzeci: przyciemnianie szyb chroni przed promieniowaniem

Przyciemnianie szyb ma wiele zalet, a jedną z nich jest ochrona przed promieniowaniem UV. Znacznie zwiększa się komfort jazdy. Dodatkowo, wnętrze samochodu znacznie wolniej się nagrzewa, a w chłodniejsze dni ciepło utrzymuje się wewnątrz dłużej. Dodatkowo przyciemnione szyby zapewniają większą prywatność.
 

Co oferujemy?

Nasza oferta jest bardzo szeroka! Przede wszystkim zapewniamy, że wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Nasi klienci mogą wybierać spośród wielu rodzajów i kolorów folii: matowych, metalicznych, błyszczących, perłowych oraz strukturalnych typu Carbon. Wykonujemy oklejanie samochodu folią bezbarwną matową (rozwiązanie idealne dla osób, które chcą zachować doskonałą jakość lakieru w nowym samochodzie), a także foliami kolorowymi. Bez względu na to, czy potrzebują Państwo odmiany, czy oklejenie samochodu będzie elementem reklamy firmy – bardzo chętnie podejmiemy się tego zadania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w zakładce galeria

 

O nas

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu długoletniej już pracy w tej branży, fachowości oraz pasji, gwarantujemy wysoką skuteczność wszystkich podejmowanych przez nas działań. Oferujemy: plakaty, wizytówki, ulotki, tworzymy nowoczesne strony internetowe, oklejamy samochody, przyciemniamy szyby. Nasza Agencja Reklamowa może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Obszarem naszego działania jest głównie Warszawa oraz Mińsk Mazowiecki, realizujemy jednak również zlecenia dla klientów z całej Polski.

Napisz do nas:

Galeria Srebrna
ul. Mireckiego 13A/14, Mińsk Maz.

tel: 664 924 592

e-mail: ...
www.vizionstudio.pl

Sprawdź gdzie jesteśmy:

Znajdź nas na:

Copyright © 2012 - 2024 vizionstudio.pl
polityka prywatności