Warszawa Agencja Reklamowa
oklejanie samochodów

agencja reklamowa

Mińsk Mazowiecki

dzięki nam Twoja reklama
zyska nową jakość

przyciemnianie szyb itp...

Blog  »  Dlaczego warto okleić samochód

Dlaczego warto okleić samochód

Zakup samochodu to zazwyczaj spory wydatek. Nic więc dziwnego w tym, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób możne go zabezpieczyć, aby jak najdłużej wyglądał jak nowy. Jednym z rozwiązań jest oklejenie samochodu. Nasza firma specjalizuje się w tego typu zabiegach – robimy to profesjonalnie, wykorzystując folie spełniające najwyższe standardy. Oklejanie samochodów folią cieszy się bardzo dużą popularnością. Dlaczego tak jest? Folia na samochodzie zapewnia wiele zalet! 

Zanim przejdziemy do przedstawiania zalet oklejenia samochodu folią, zachęcamy do zapoznania się z artykułem, w którym rozprawiamy się z mitami dotyczącymi folii samochodowych -  Mity i fakty o foliach samochodowych. Niestety, panuje wiele  fałszywych opinii, które zniechęcają do oklejania samochodu. Tymczasem jest to usługa w pełni bezpieczna, pod warunkiem, że wykonywana przez profesjonalistów! 

Zmiana wyglądu samochodu 

Kolor samochodu się znudził? A może nie spełnia Twoich oczekiwań? W takim razie możesz zdecydować się na założenie folii na auto i w ten sposób zmienisz jego wygląd. Zmiana wyglądu samochodu może odbyć się bardzo małym kosztem, a efekt może być naprawdę zdumiewający! 

Zabezpieczenie samochodu przed uszkodzeniami mechanicznymi 

Folia zabezpiecza samochód przed najróżniejszymi uszkodzeniami mechanicznymi. Kamienie spod kół innych pojazdów, drobny żwirek, zabrudzenia, kurz, opady – wszystko co mogłoby negatywnie działać na lakier jest od niego odizolowane. Folia chroni również przez zarysowaniami, np. od kluczy, zamków kurtek, etc. Oklejanie jest zatem bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno jeżeli chodzi o samochody, które parkowane są na ciasnych parkingach, na których narażone są na liczne uszkodzenia, jak i samochody, które są często używane, zwłaszcza na autostradach i drogach szybkiego ruchu, gdzie uszkodzenia lakieru poprzez kamyczki jest bardzo prawdopodobne. 

Przedłużenie żywotności lakieru

Jeżeli lakier samochodu zostanie zabezpieczony przez folię do oklejania samochodów, jego żywotność znacznie się zwiększa. Wiele osób decyduje się na oklejenie samochodu właśnie po to, aby jak najlepiej i na jak najdłużej zabezpieczyć oryginalny kolor lakieru. Nie jest on narażony na działanie wody czy też światła, co oczywiście prowadzi do blaknięcia lakieru. Przedłużenie żywotności lakieru nie tylko zapewnia większą estetykę pojazdu, ale również zwiększa szansę na jego sprzedaż samochodu w bardzo dobrej cenie. 

Reklama na samochodzie 

Samochód okleja się nie tylko ze względów estetycznych oraz dla jego ochrony, ale również ze względów reklamowych. Osoby prowadzące swoją działalność gospodarczą mogą zainwestować właśnie w taki rodzaj mobilnej reklamy. Reklama na samochodzie jest niezwykle skuteczna, zwłaszcza wtedy, gdy często podróżuje się samochodem. Mobilna wizytówka firmy sprawdza się świetnie ponieważ potrafi dotrzeć zarówno tam, gdzie natężenie ruchu jest bardzo duże, jak i tam, gdzie nie można byłoby zamontować innej reklamy. Reklama na samochodzie nie jest nachalna, a jednocześnie bardzo rzuca się w oczy – zarówno innym uczestnikom ruchu drogowego jak i pieszym. Na samochodzie mogą pojawić się różne informacje: hasła reklamowe, informacje o aktualnej promocji, logo firmy, a także dane kontaktowe, w tym adres strony www – wszystko zależy od indywidualnych wymagań. 

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w obklejaniu samochodów wysokiej jakości folią. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby Klienci zawsze wyjeżdżali od nas w pełni usatysfakcjonowani. Dokładamy wszelkich starań, aby samochód prezentował się elegancko. Jeżeli masz pytania po prostu do nas zadzwoń, albo napisz – możesz mieć pewność, że odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy wybór najlepszej opcji! 
 

O nas

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu długoletniej już pracy w tej branży, fachowości oraz pasji, gwarantujemy wysoką skuteczność wszystkich podejmowanych przez nas działań. Oferujemy: plakaty, wizytówki, ulotki, tworzymy nowoczesne strony internetowe, oklejamy samochody, przyciemniamy szyby. Nasza Agencja Reklamowa może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Obszarem naszego działania jest głównie Warszawa oraz Mińsk Mazowiecki, realizujemy jednak również zlecenia dla klientów z całej Polski.

Napisz do nas:

Galeria Srebrna
ul. Mireckiego 13A/14, Mińsk Maz.

tel: 664 924 592

e-mail: ...
www.vizionstudio.pl

Sprawdź gdzie jesteśmy:

Znajdź nas na:

Copyright © 2012 - 2024 vizionstudio.pl
polityka prywatności